נעים מאוד!

שמי אבירם סופנבוים , בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובוגר קורסים של השקעות נדל"ן, ייעוץ משכנתאות והחזרי מס לשכירים. כמשקיע נדל"ן לקחתי בעצמי מספר דו ספרתי של משכנתאות לפני שהתחלתי לייעץ לאחרים.

כאשר שואלים אותי "במה אתה עוסק?" ותשובתי היא, שבייעוץ משכנתאות פרטי, הרבה פעמים עולה השאלה

"למה לי לשלם למישהו עבור שירות שאני מקבל בחינם מהבנק"?

לשאלה זו יש תשובה אחת ויחידה יועץ משכנתאות פרטי עובד עבורכם . אתם הלקוחות שלי ואני משרת את האינטרסים שלכם בלבד.

לעומתי, יועץ משכנתאות של הבנק עובד עבור הבנק ומטרתו לייצר כמה שיותר רווח עבור הבנק . ליועץ המשכנתאות בבנק ישנו אינטרס אחד וברור - לשווק לכם את שירותי המשכנתאות של הבנק בו הוא עובד ואותו הוא מייצג.

"היכולת, הידע והחיסכון..."

ליועץ משכנתאות פרטי המקושר לכל הבנקים ומביא להם לקוחות, יש יכולת מיקוח שאינכם יכולים להתחרות בה כאנשים פרטיים. מעבר לכך, הידע שלי באותיות הקטנות והפינות הנסתרות של המשכנתא יכול לחסוך לכם עלויות נוספות והרבה מאוד זמן.

בעלית פיננסים אנו עובדים עם תוכנת המשכנתאות המתקדמת ביותר בתחום אשר מאפשרת לנו להשיג את התנאים הטובים ביותר עם חיסכון כספי רב, תוך הקפדה על בניית תמהיל מותאם אישית לצרכים האישיים והפיננסים שלכם.

אני מזמין אתכם להיכנס לעסקה הפיננסית הגדולה של חייכם בראש שקט.

אני אנהל משא ומתן מול הבנקים במקומכם ואחסוך לכם זמן ובירוקרטיה מיותרת. בסופו של דבר לכם חשוב לשלם כמה שפחות כסף במסלולים שיותאמו בצורה אופטימלית עבורכם!

אהפוך את התהליך ליעיל, פשוט ואעניק לכם נחת ושקט נפשי בד בבד עם מקצועיות, שקיפות וזמינות בליווי אישי עד לחתימה על המשכנתא בבנק.

כאשר החלטתי להתחיל ולייעץ במשכנתאות גיליתי את החזרי המס כמוצר משלים, כי הרי בכל מקרה כל החומר הפיננסי שלכם אצלי, לתדהמתי גיליתי כי ישנם בקופת מס ההכנסה מיליוני שקלים אשר שייכים לנו ,אזרחי מדינת ישראל ולמרבה הצער זהו כסף שנלקח מאתנו ואם לא נדרוש אותו מרשויות המס בצורת בקשה מסודרת אנו לעולם לא נראה אותו בחזרה.

חושבים לקחת משכנתא?  רוצים לבצע החזר מס?

יש דברים שפשוט לא עושים לבד- עלית פיננסים כאן בשבילכם